Studovat technické
obory má smysl…

40000+ českých korun

je průměrný plat začínajícího elektrotechnického inženýra

96+ procent

našich absolventů si po absolvování najde práci

20000+ pracovních pozic

je v ČR neobsazených a určených pro ajťáky

Podej si přihlášku ještě dnes …

První kolo přijímacího řízení už skončilo, ale žádný strach! Přihlásit se můžeš i ve druhém kole přijímacího řízení, a to na všechny studijní programy na naší fakultě. Pro bakalářské studium si můžeš vybrat ze 13 studijních programů, které tě budou bavit a poskytnout ti perspektivu v dalším životě.

Druhé kolo přijímacího řízení probíhá od 1.5.2020 do 30.6.2020. Jestli tě nabídka studia oslovila, tak není na co čekat, stačí si vše v klidu promyslet a pak jen kliknout na přihlášku a postupovat podle pokynů. Celou přihlášku zvládneš podat elektronicky!

Přihlášky na naši fakultu koronavirová epidemie
neohrožuje, protože jsou kompletně elektronicky!!!

Aktuální informace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy: http://www.msmt.cz/vzdelavani/vysoke-skolstvi/faq-pandemie

Pokud dojde k posunutí termínu na odevzdání potřebných dokladů nebo jiným změnám v přijímacím řízení, informace budou včas zveřejněny. Našim cílem je eliminovat dopad nouzového stavu na všechny naše uchazeče.

Přijímací řízení

Nenech se ovládnout stereotypy

Vybrat tu správnou vysokou školu není nic snadného, speciálně, když tvoje rozhodování ovlivňují taky různé další vlivy. Rozhodni se opravdu podle toho, co tě baví a co chceš v budoucnu dělat! A začni třeba tím, že se podíváš na videa …

Studuj, co tě baví ...

Prozkoumej nabídku
našich studijních programů

FEI (Fakulta elektrotechniky a informatiky, VŠB-TU Ostrava) nabízí 13 skvělých studijních programů v bakalářském studiu. Kromě řídících a informačních systémů si můžeš vybrat třeba biomedicínské či mobilní technologie, počítačové systémy pro průmysl 4.0, výpočetní matematiku nebo biomedicínské technologie.

Prozkoumat studijní programy

Zjistit všechny důvody

Kolik potřebuješ důvodů?

Víš, že na ostravské technice pro tebe máme hodně důvodů, které ti pomohou se rozhodnout při výběru té správné vysoké školy. Když se budeš rozhodovat, není to jen o tom, co tě baví, ale taky o dalších důležitých věcech. Tady jsou první 3 důvody, ale je jich daleko více …


1

Můžeš rozjet svůj byznys

Pomůžeme ti rozjet úspěšný byznys. Nosíš v hlavě podnikatelský nápad, ale nevíš, jak začít? Obrať se na naše Centrum podpory inovací – mají pod palcem podnikatelský inkubátor a podporu startupů Green Light.

2

Jsme razovití

Lidé jsou tu milejší než jinde. Taky jsou ale daleko upřímnější. Co na srdci, to na jazyku. Takže až ti narovinu řekneme, co si myslíme, ber nás vážně.

3

Ostrava je dopravní uzel

Možná to zní jako prkotina, ale je to velká výhoda. Uvidíš. Z Ostravy se snadno dostaneš kamkoli – nejen do Prahy a pak dále do Čech, ale taky do Brna, Olomouce, na Slovensko i do Polska. Dobrá dopravní dostupnost ti usnadní každotýdenní dojíždění, na to vem jed.

+