Studovat technické
obory má smysl…

40000+ českých korun

je průměrný plat začínajícího elektrotechnického inženýra

96+ procent

našich absolventů si po absolvování najde práci

20000+ pracovních pozic

je v ČR neobsazených a určených pro ajťáky

Podej si přihlášku ještě dnes …

Právě probíhá první kolo přijímacího řízení na všechny studijní programy na naší fakultě. Pro bakalářské studium si můžeš vybrat ze 13 studijních programů, které tě budou bavit a poskytnout ti perspektivu v dalším životě.

První kolo přijímacího řízení probíhá do 31.3.2020. Jestli tě nabídka studia oslovila, tak není na co čekat, stačí jen kliknout na přihlášku a postupovat podle pokynů. Celou přihlášku zvládneš podat elektronicky!

Přijímací řízení

Nenech se ovládnout stereotypy

Vybrat tu správnou vysokou školu není nic snadného, speciálně, když tvoje rozhodování ovlivňují taky různé další vlivy. Rozhodni se opravdu podle toho, co tě baví a co chceš v budoucnu dělat! A začni třeba tím, že se podíváš na videa …

Studuj, co tě baví ...

Prozkoumej nabídku
našich studijních programů

FEI (Fakulta elektrotechniky a informatiky, VŠB-TU Ostrava) nabízí 13 skvělých studijních programů v bakalářském studiu. Kromě řídících a informačních systémů si můžeš vybrat třeba biomedicínské či mobilní technologie, počítačové systémy pro průmysl 4.0, výpočetní matematiku nebo biomedicínské technologie.

Prozkoumat studijní programy

Zjistit všechny důvody

Kolik potřebuješ důvodů?

Víš, že na ostravské technice pro tebe máme hodně důvodů, které ti pomohou se rozhodnout při výběru té správné vysoké školy. Když se budeš rozhodovat, není to jen o tom, co tě baví, ale taky o dalších důležitých věcech. Tady jsou první 3 důvody, ale je jich daleko více …


1

Máme nejen Colours

Ostrava se stává českou hudební Mekkou. Na legendární festival Colours of Ostrava se každoročně sjíždí desítky úžasných hudebníků a tisíce fanoušků. Taneční pařba Beats for Love nezůstává pozadu. A ty to budeš mít na oba, co by kamenem dohodil.

2

Fandíme nejen Baníku a dobré atletice

U nás se fandí Baníku a Vítkovicím. Celoročně. A v červnu českým atletům na Zlaté tretře. No a hokejové derby proti Ostravské univerzitě je pro studenty Báňské v podstatě povinné. Sport tady prostě máme rádi a pěstujeme ho nejen v kampusu!

3

Jezdíme do zahraničí

I my tě rádi postrčíme do světa, ať už za studiem, nebo za praxí. Vyrazit můžeš na semestr či dva do zemí EU i mimo ně, do Číny, Thajska, Jižní Koreje nebo třeba Tchaj-wanu.

+