Vybrat tu správnou vysokou školu není nic snadného, zvláště, když tvou volbu ovlivňují různé další vlivy. Rozhodni se opravdu podle toho, co tě baví a co chceš v budoucnu dělat! A začni třeba tím, že se podíváš na videa …

Že holky nezajímá technika a nemůžou být dobré v počítačových hrách? … Tak na tyto stereotypy můžeš rovnou zapomenout! Na naší fakultě fandíme esportu, studenti pracují na skutečných projektech a čas na rande se taky vždycky najde.

Pusť si tahle videa a inspiruj se tím, že i na klasické věci se dá dívat nově a moderně, bez stereotypů. Technologie v oblastech informatiky, energetiky, automotive, biomedicíny  atd. jdou tak rychle kupředu, že mnohé obory se už bez nich neobejdou. A to třeba před 10 lety nikoho ani nenapadlo.

Že holky nemůžou být dobré v počítačových hrách? Že se při studiu nedostaneš k reálným a praktickým věcem? Že holky nezajímá technika? Že při studiu není čas na rande?

Tak na tyto stereotypy můžete rovnou zapomenout! Na naší fakultě fandíme esportu, studenti můžou pracovat na skutečných projektech a čas na rande se najde vždycky 🙂

Automobilové systémy, elektronika, elektrické pohony, informační technologie nebo komunikační technologie se potkávají třeba při řešení projektu sdílení automobilů. A tyto oblasti, stejně jako zapojení se do zajímavých projektů přímo při studiu, můžeš očekávat na naší fakultě. Vyber si jeden ze 13 perspektivních oborů, který ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci.

Studijní programy

O 3 roky později přichází důležitý moment, kdy se počáteční rozhodnutí výběru univerzity, fakulty a studijního oboru přetaví do podoby vysokoškolského titulu Bc.

A takhle nějak to může u státnic vypadat …

Ale bakalářskými státnicemi to samozřejmě končit nemusí!

Technologie hrály a hrají pro vojáky klíčovou roli. Často jsou nové technologie speciálně vyvinuty a používány právě v armádě jako první. Vždyť i Internet vznikl jako vojenský projekt.

Automobilové systémy, elektronika, elektrické pohony nebo komunikační technologie jsou disciplíny, které mohou výrazně ovlivňovat inovace nejen v armádě. Nejen tato témata můžeš studovat na naší fakultě. Vyber si jeden ze 13 perspektivních oborů, který ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Získané znalosti a zkušenosti pak můžeš zužitkovat při vývoji moderní vojenské technologie nebo třeba autonomních automobilů.

Studijní programy

Medicína je obor, který má dlouhou historii a pevné základy. Nicméně i tady moderní technologie stále více ovlivňují zaběhlé postupy a metody a přinášejí nové možnosti nejen při zkoumání lidského těla.

Virtuální a rozšířená realita, komunikační technologie nebo elektronika jsou disciplíny, které mají, a budou mít, uplatnění v oblasti diagnostiky, vizualizace nebo prevence. A s tím vším se můžeš setkat při studiu na naší fakultě. Vyber si jeden ze 13 perspektivních oborů, který ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Získané znalosti a zkušenosti pak můžeš zužitkovat při vývoji moderních řešení ve zdravotnictví. A to nemusíš studovat medicínu.

Studijní programy

Průmyslová výroba je klíčová pro ekonomiku celé Evropy. S výrobními linkami založenými na kvalitní práci oddaných zaměstnanců, kteří stojí u obráběcích strojů a tvrdě makají, se však dneska setkáš stále méně často.

Budoucnost bude patřit pojmům, jako jsou průmysl 4.0, robotizace, virtualizace nebo automatizace. A přesně s těmito oblastmi se můžeš setkat při studiu na naší fakultě. Vyber si perspektivní obory, které ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Vyber si jeden ze 13 perspektivních oborů, který ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Získané znalosti a zkušenosti pak můžeš zužitkovat při navrhování výrobních linek, programování robotů nebo řízení celých výrobních a technologických procesů v moderních továrnách nabitých inovacemi.

Studijní programy