Vybrat tu správnou vysokou školu není nic snadného, speciálně, když tvoje rozhodování ovlivňují taky různé další vlivy. Rozhodni se opravdu podle toho, co tě baví a co chceš v budoucnu dělat!

Pusť si tahle videa a nech se inspirovat tím, že i na klasické věci se jde dívat nově a moderně, bez stereotypů. Technologie v oblastech informatiky, energetiky, automotive, biomedicíny, atd. jdou tak rychle kupředu, že mnohé obory se už bez nich neobejdou. A to třeba před 10 lety nikoho ani nenapadlo.

Že holky nemůžou být dobré v počítačových hrách? Že se při studiu nedostaneš k reálným a praktickým věcem? Že holky nezajímá technika? Že při studiu není čas na rande?

Tak na tyto stereotypy můžete rovnou zapomenout! Na naší fakultě fandíme esportu, studenti můžou pracovat na skutečných projektech a čas na rande se najde vždycky 🙂

Automobilové systémy, elektronika, elektrické pohony, informační technologie nebo komunikační technologie jsou všechno zaměření, které se potkávají například právě při řešení projektu sdílení automobilů. A tyto oblasti, stejně jako zapojení se do zajímavých projektů přímo při studiu, můžeš očekávat na naší fakultě. Tímto výčtem oborů to samozřejmě nekončí, pro bakalářské studium jich máme v nabídce rovnou 13. Vyber si perspektivní obory, které ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci.

Studijní programy

O 3 roky později přichází důležitý moment, kdy se počáteční rozhodnutí výběru univerzity, fakulty a studijního oboru přetaví do podoby vysokoškolského titulu Bc.

A takhle nějak to může u státnic vypadat …

Ale bakalářskými státnicemi to samozřejmě končit nemusí!

Technologie hrály a hrají pro vojáky klíčovou roli. Často jsou nové technologie speciálně vyvinuty a používány právě v armádě jako první. Vždyť i Internet vznikl jako vojenský projekt.

Automobilové systémy, elektronika, elektrické pohony nebo komunikační technologie jsou disciplíny, které mohou výrazně ovlivňovat inovace nejen v armádě. Tato témata můžeš studovat na naší fakultě. Vyber si perspektivní obory, které ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Se získanými znalostmi a zkušenostmi pak můžeš vyvíjet moderní vojenské technologie nebo třeba autonomní automobily.

Studijní programy

Medicína je obor, který má dlouhou historii a pevné základy. Nicméně i tady moderní technologie stále více ovlivňují zaběhlé postupy a metody a přinášejí nové možnosti nejen při zkoumání lidského těla.

Virtuální a rozšířená realita, komunikační technologie nebo elektronika jsou disciplíny, které mají, a budou mít, uplatnění v oblasti diagnostiky, vizualizace nebo prevence. A s tím vším se můžeš setkat při studiu na naší fakultě. Vyber si perspektivní obory, které ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Se získanými znalostmi a zkušenostmi pak můžeš vyvíjet moderní řešení ve zdravotnictví a nemusíš studovat rovnou medicínu.

Studijní programy

Průmyslová výroba je klíčovou částí ekonomiky celé Evropy. Výrobní linky založené na kvalitní práci oddaných zaměstnanců, kteří stojí u obráběcích strojů a tvrdě makají, jsou stále méně častější.

Budoucnost bude patřit pojmům, jako je Průmysl 4.0, robotizace, virtualizace nebo automatizace. A přesně s těmito oblastmi se můžeš setkat při studiu na naší fakultě. Vyber si perspektivní obory, které ti zaručí zajímavou a dobře ohodnocenou práci. Se získanými znalostmi a zkušenostmi pak můžeš navrhovat výrobní linky, programovat roboty nebo řídit celé výrobní a technologické procesy v moderních továrnách nabitých inovacemi.

Studijní programy