Máme pro tebe jasný přehled kroků, které musíš splnit, a které tě vedou k úspěšnému zahájení studia na naší fakultě. Podívej se, co je potřeba a jaké pro tebe máme aktuální podmínky přijetí.

Níže uvedené informace platí pro bakalářské studijní programy. Pokud tě zajímají podmínky a požadavky pro navazující magisterské studium nebo dokonce doktorské studium, vše najdeš na našich webových stránkách fakulty.

Podmínky přijetí 1. kolo

2

Zaplať poplatek 500 Kč za přihlášku. Pokud možno hned po podání, protože s nezaplacenými přihláškami si náš systém neví rady. Peníze by měly být na našem účtu nejpozději 31. 3. 2020, tak na to mysli.

3

Nastroj se, odmaturuj, oslav to a pak už jen naskenuj nebo nafoť maturitní vysvědčení. Nejpozději do 19. června 2020 pořízený soubor ulož jako přílohu k e-přihlášce (prostřednictvím webového systému pro přihlášky).

Systém pro elektronickou přihlášku

4

Máš maturitní průměr do 2,5 nebo úspěšnou maturitu z matiky či fyziky? Well done, přijímačky tě trápit nemusí.

Dosáhl/a jsi 50. percentilu ve SCIO obecných studijních předpokladech? Tak to máš taky po starostech.

Nebo jsi fakt třída v matematice nebo fyzice a umístil/a ses do desátého místa v krajském nebo celostátním kole nějaké středoškolské soutěže (olympiády, SOČ apod.), pak tě rovnou u nás vítáme!

5

Pokud se neřadíš mezi ty, jimž jsou přijímačky odpuštěny, připrav se na testy ze středoškolské matiky. Zkouška tě čeká 25. června 2020. Do té doby počítej, co to jde.

Ukázky testů

6

O výsledku ti dáme vědět nejpozději 29. července. Do té doby: máš další otázky? Napiš nám nebo se stav na Dni otevřených dveří 24.a  25. ledna 2020.