Máme pro tebe jasný přehled kroků, které tě vedou k úspěšnému zahájení studia na naší fakultě. Podívej se, co je potřeba a jaké máme aktuální podmínky přijetí.

Přihlášky bylo v 1. kole možné podávat do 31. 3. 2020. Ale žádný strach … pokud ses pořád ještě nerozhodl/a, máš stále možnost. Druhé kolo podávání přihlášek ke studiu na naší fakultu probíhá až do konce června. 

Níže uvedené informace platí pro bakalářské studijní programy. Pokud tě zajímají podmínky a požadavky pro navazující magisterské studium, nebo dokonce doktorské studium, vše najdeš na našich webových stránkách fakulty.

Současná situace je složitá na všech frontách, ale o své studium na naší fakultě nemusíš mít strach. Všechno pečlivě sledujeme, zhodnocujeme a o všech důležitých změnách, termínech a požadavcích tě budeme informovat přímo nebo na našich webových stránkách. Doufejme, že vše se podaří a v září se opravdu uvidíme v naší skvělé budově!

Podmínky přijetí 2. kolo

1

Vyplň elektronickou přihlášku. Nic víc není potřeba. Žádné papírování, žádná pošta. Jen jednoduchá e-přihláška podaná od 1. 5. 2020 do 30. 6. 2020.

Přihláška Detailní podmínky přijetí

2

Zaplať poplatek 500 Kč za přihlášku. Pokud možno hned po podání, protože s nezaplacenými přihláškami si náš systém neví rady. Peníze by měly být na našem účtu nejpozději 30. 6. 2020, tak na to mysli.

3

Nastroj se, odmaturuj, oslav to a pak už jen naskenuj nebo nafoť maturitní vysvědčení. Nejpozději do 30. června 2020 pořízený soubor ulož jako přílohu k e-přihlášce (prostřednictvím webového systému pro přihlášky).

Systém pro elektronickou přihlášku

4

Máš maturitní průměr do 2,5 nebo úspěšnou maturitu z matiky či fyziky? Well done, přijímačky tě trápit nemusí.

Dosáhl/a jsi 50. percentilu ve SCIO testu obecných studijních předpokladů? Tak to máš taky po starostech.

Jsi fakt třída v matematice nebo fyzice a umístil/a ses do desátého místa v krajském nebo celostátním kole nějaké středoškolské soutěže (olympiády, SOČ apod.)? Pak tě u nás vítáme!

5

Pokud nepatříš mezi ty, kterým jsou přijímačky odpuštěny, připrav se na testy ze středoškolské matiky. Předpokládaný datum zkoušky je 27. června 2020, ale uvidíme, co nám čas přinese! Do té doby počítej, co to jde.

Ukázky testů

6

O výsledku ti dáme vědět nejpozději 29. července. Do té doby: máš další otázky? Napiš nám …

Podmínky přijetí 1. kolo

2

Zaplať poplatek 500 Kč za přihlášku. Pokud možno hned po podání, protože s nezaplacenými přihláškami si náš systém neví rady. Peníze by měly být na našem účtu nejpozději 31. 3. 2020, tak na to mysli.

3

Nastroj se, odmaturuj, oslav to a pak už jen naskenuj nebo nafoť maturitní vysvědčení. Nejpozději do 19. června 2020 pořízený soubor ulož jako přílohu k e-přihlášce (prostřednictvím webového systému pro přihlášky).

Systém pro elektronickou přihlášku

4

Máš maturitní průměr do 2,5 nebo úspěšnou maturitu z matiky či fyziky? Well done, přijímačky tě trápit nemusí.

Dosáhl/a jsi 50. percentilu ve SCIO obecných studijních předpokladech? Tak to máš taky po starostech.

Nebo jsi fakt třída v matematice nebo fyzice a umístil/a ses do desátého místa v krajském nebo celostátním kole nějaké středoškolské soutěže (olympiády, SOČ apod.), pak tě rovnou u nás vítáme!

5

Pokud se neřadíš mezi ty, jimž jsou přijímačky odpuštěny, připrav se na testy ze středoškolské matiky. Zkouška tě čeká 25. června 2020. Do té doby počítej, co to jde.

Ukázky testů

6

O výsledku ti dáme vědět nejpozději 29. července. Do té doby: máš další otázky? Napiš nám nebo se stav na Dni otevřených dveří 24.a  25. ledna 2020.