Máme pro tebe jasný přehled kroků, které tě vedou k úspěšnému zahájení studia na naší fakultě. Podívej se, co je potřeba a jaké máme aktuální podmínky přijetí.

Semestr je v plném proudu, ale to tě ještě trápit nemusí. Tebe se bude týkat až zimní semestr v roce 2022. Až do 31. 3. 2022 můžeš podávat přihlášku v rámci prvního kola pro školní rok 2022/2023!

Níže uvedené informace platí pro bakalářské studijní programy. Pokud tě zajímají podmínky a požadavky pro navazující magisterské studium, nebo dokonce doktorské studium, vše najdeš na našich webových stránkách fakulty.

Současná situace je složitá na všech frontách, ale o své studium na naší fakultě nemusíš mít strach. Všechno pečlivě sledujeme, zhodnocujeme a o všech důležitých změnách, termínech a požadavcích tě budeme informovat přímo nebo na našich webových stránkách.

Podmínky přijetí 1. kolo

1

Vyplň elektronickou přihlášku. Nic víc není potřeba. Žádné papírování, žádná pošta. Jen jednoduchá e-přihláška podaná do 31. 3. 2022.

Do přihlášky budeš, kromě základních údajů,  potřebovat uvést aritmetický průměr svých známek za předposlední ročník svého středoškolského studia. Tohle výroční vysvědčení z předposledního ročníku si taky naskenuj nebo vyfoť a nahraj ho jako přílohu e-přihlášky.

Přihláška Detailní podmínky přijetí

2

Zaplať poplatek 500 Kč za přihlášku. Pokud možno hned po podání, protože přihláška je kompletní až po úhradě poplatku. Peníze by měly být na našem účtu nejpozději 31. 3. 2022, tak na to mysli.

3

Nastroj se, odmaturuj, oslav to a pak už jen naskenuj nebo nafoť maturitní vysvědčení. Nejpozději do 30. června 2022 pořízený soubor ulož jako přílohu k e-přihlášce (prostřednictvím webového systému pro přihlášky).

Je určitě důležité zvládnout maturitu, bez toho to nepůjde. Je fakt velká šance, že Tvé přijetí bude úspěšné. Mysli ale na to, že nás nejvíce zajímá to, co ukážeš při samotném studiu u nás.

Systém pro elektronickou přihlášku

4

Přijímačky u nás nejsou! Tvou přihlášku vyhodnotíme a podle speciálního vzorce bude vytvořeno pořadí pro konkrétní studijní program. Svou pozici ale můžeš významně ovlivnit.

Dosáhl/a jsi 75. percentilu ve SCIO obecných studijních předpokladech? Nebo jsi fakt třída v matematice nebo fyzice a umístil/a ses do desátého místa v krajském nebo celostátním kole nějaké středoškolské soutěže (olympiády, SOČ apod.)! Tak to máš taky po starostech a získáš 25 bonusových bodů do výpočtu vzorce, a to už ti zajistí hezkou pozici ve výsledném pořadí!

5

A to je vše, teď si už jen musíš počkat na vyhodnocení svého pořadí a pokud se vlezeš do maximálního počtu přijatých studentů na svůj vysněný studijní program, tak super! A uvidíme se v září! A neboj se, kapacity jednotlivých programů máme dostatečné!

6

O výsledku ti dáme vědět nejpozději 30. července. Do té doby: máš další otázky? Napiš nám e-mail, napiš dotaz do chatu a sleduj naše sociální sítě, videa, atd. A uvidíme, jestli se uvidíme na oblíbeném Dni otevřených dveří!